Zobacz dlaczego warto na nas polegać

Atut - Jakość

Jakość

Poprzez jakość rozumiemy nie tylko markę, ale również skuteczność działania i wydajność oferowanego produktów. Najlepsze produkty weryfikuje rynek.

Atut - Doświadczenie

Doświadczenie

Codziennie spotykamy się z nowościami i wyzwaniami w naszej branży. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas właściwego podejścia do różnych grup Klientów oraz reagowania na ich potrzeby.

Atut - Oferta

Oferta

Bogata i aktualna oferta, dodatkowe korzyści płynące z dobrze przygotowanych promocji oraz długotrwała i owocna współpraca są podstawą działalności PPHU ATUT.

Mamy dużo możliwości

Współpracujemy z najlepszymi

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z innymi firmami w dziedzinie chemii gospodarczej i kosmetycznej na 3 płaszczyznach. W trosce o aktualność oferowanych produktów, wciąż poszukujemy:

Jesteś zainteresowany?
Wpisz swój numer telefonu

Producentów

testujemy przesłane próbki artykułów chemicznych i kosmetycznych, nawiązujemy współpracę, jesteśmy gotowi do przygotowania strategii sprzedaży również Państwa produktów dzięki naszej sieci sprzedaży.

Dystrybutorów

zapewniamy stałe dostawy produktów, korzystne ceny i warunki współpracy. Wspieramy rozwój małych i średnich drogerii współpracujemy także z dużymi podmiotami i hurtowniami z branży chemicznej.

Handlowców

oferujemy stabilne podstawy współpracy w zakresie pozyskiwania oraz obsługi nowych Klientów firmy. Nasza grupa handlowców wciąż odkrywa nowe rynki i wzbogaca oferty już działających w branży przedsiębiorców.

Jesteś zainteresowany?
Wpisz swój numer telefonu

Atut

O firmie

PPHU ATUT powstało w 1991 roku w Sieradzu. Od przeszło 25 lat działalności zdobywamy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam na właściwą obsługę swoich Klientów na rynku chemii kosmetycznej i gospodarczej.

 

ATUT - Sprzedaż hurtowa chemii gospodarczej i kosmetycznej

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

prs3interia.pl

Napisz do nas

42 822-60-24

Zadzwoń

43 827-48-69

Zadzwoń

695-789-110

Zadzwoń